Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

Turistika, výlety

Region Liptov 

Pokud hledáte kraj, kde si přejete příjemně strávit dovolenou, propojit turistiku a s návštěvou památek a pobytem u vody, tak jste učinili správnou volbu.

Nádherná příroda mezi horami, památky lidové architektury, krása jeskyní, termální lázně, živý folklor v malých vesničkách, ovce na loukách, bohatá nabídka lyžování, to je jen část, kterou nám nabízí úchvatný a známý kraj Liptov.

Liptov leží ve středním Slovensku, pod Vysokými Tatrami a horním toku řeky Váh. Obklopen na východě Velkou Fatrou, na jihu Nízkými Tatrami, na západě Chočskými Vrchy a na severu Vysokými Tatrami. Svůj název získal po stejnojmeném hradu Liptovský hrad.

V současné době má zde velký význam turistika a rektreace, hlavně na vodní nádrži Liptovská Mara. Dále se tento kraj vyznačuje množstvím termálních a minerálních pramenů, k nejznámějším patří lokality Lúčky, Liptovský Ján, Bešeňová.

Nabízí se i návštěva zábavního parku Tatralandia, kde díky množství tobogánů, bazénů s teplou termální vodou, slanou mořskou vodou, surfovacím vlnám a díky Tropical Paradise, si můžeme užít za každého počasí, se určitě nudit nebudete.

 

[booking nummonths=2]

 

CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak