Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

Tancem k dobré náladě – lázně Bešeňová

Tancem k dobré náladě

Během letních prázdnin vyhledáváme hlavně sluníčko, vodu a odpočinek 🙂 A navíc, když se k tomu přidají veselé animační programy, relax a nezapomenutelné zážitky….to vše Vám nabízí aquapark a termální lázně Bešeňová

Apartmán AQUAPARK - Hotel BešeňováNový den začíná milým pozdravem s maskotem, cvičením v bazénech. Hlavním tématem letošních prázdnin jsou zdraví a činnosti související s udržením zdraví.

Hravou a vzdělávací formou Vám animátoři ukáží, jaký je zdravý životní styl překvapivě zajímavý, osvěžující a prospěšný pro tělo i mysl.

Vždyť cvičit nebo tančit vůbec není těžké. Kreativní a vtipné animace jsou podnětem, jak si udržet dobrou náladu a k tomu pestrá nabídka relaxačních a sportovních možností – plavání, volejbal, opalování, saunování, masáže, vodní trysky, …,Spojení praktického s užitečným, veselé s edukačním a zdraví prospěšnými aktivitami jsou nabídkou Vodního parku Bešeňová.

Program:

8:45 – 9:30 hod.      vstup pokladny         vítejte v Bešeňové

10:00 – 10:30 hod.  bazény                    tančící  Bešeňová – ranní rozcvička

11:00 – 12:00 hod.  bazény                    Beška klubík – workshopy

13:00 – 14:00 hod.  celý areál                zábavné a sportovní hry pro celou rodinu

15:30 – 1600 hod.    bazény                   zábavná škola,tance,zumba,                                                                                               škola,tance,zumba,minidisco,soutěž

CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak