Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

Rádi vám nabídneme trochu inspirace pro trávení času s rodinou a dětmi

BABALAND VILLA BETULA – největší dětské hřiště umístěné přímo v krásné liptovské přírodě, vzdálené pouhých 10km od termálních lázní Bešeňová.

Návštěva Babylandu je možná jak v letní sezoně, kdy park nabízí množství zábavních, adrenalinových a sportovních atrakcí, tak i v zimě, kdy se můžeme uchýlit před nepřízni počasí do kryté zábavní haly s bludištěm. Okolí Babylandu tvoří lesy a nabízí nádherný výhled po okolních horách – Nízké Tatry.

Babyland nabízí:

Venkovní hřiště – s množstvím vyžití

 • Trampolíny
 • Prolézačky
 • Nafukovací hrad
 • Dětské pískoviště
 • Terénní dráha se šlapacími autíčky
 • Indiánské týpí s relaxační zónou
 • Fotbalové hřiště a další

Zvířecí farma – děti mohou pozorovat ovce, koně, oslíky, poníky, pávy a další

Jezdecká hala pro děti – zde si děti mohou vyzkoušet westernovou i parkurovou jízdu na koních

Přírodní bazén – obsahuje pramenitou vodu, zpestřený světelnými a vodními efekty

Golfové hřiště s 10 stanovišti

Dětský lyžařský vlek – během zimní sezony je k dispozici dětský osvětlený vlek

V nabídce je taktéž pravidelný animační program (víkendy, svátky), soutěže i pohybové aktivity, vedený týmem zkušených animátorek. Pro rodiče je k dispozici restaurace a kavárna odkud mohou sledovat své dovádějící děti.

Výlety s dětmi

Babyland l
Babyland Vl
Babyland lV
Babyland ll
Babyland lll
Babyland Vlll
Babyland Vll
Babyland V
Babyland lX
Babyland X
Babyland Xl
Babyland Xll
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

 

ZOO kontakt – poznejte život zvířat zblízka

V blízkosti Aquaparku Tatralandia můžeme zažít přímý kontakt se zvířaty, jako je mládě medvěda, pumy, tygra, lva, papoušky. Můžeme nakrmit opičky, poznat život makaků, polárních lišek, kengur, podívat se na dravé ptáky aj. Díky ošetřovatelům se tak můžeme dostat do blízkosti zvířat a zažít neopakovatelný pocit.  Tato zvířata jsou od narození v lidské péči a ve volné přírodě by nebyla schopná přežít. ZOO je otevřené po celý rok a může zde shlédnout na 400 zvířat ze 115 druhů.

Kontaktní ZOO je vzdálená 16km od termálních lázní Bešeňová

Naučná medvědí stezka – zážitková naučná trasa pro rodiny s dětmi po vršcích hor – v Hrabovské dolině, zavede děti do světa poznání medvěda hnědého a jeho zvyklostech. Stezka je 3 kilometry dlouhá a děti se zastaví u 7 informačních tabulí. Začíná u přehrady v Hrabovské dolině a končí u zvířecí farmy pod vrcholem Sidorovo.

ZOO pod vrchem Sidorovo

MINI ZOO Sidorovo – se nachází pouhých 20min chůze od vrchní kabinky Malinô Brdo, můžeme zde zblízka vidět a dotknout se domácích zvířat, jako jsou kozy, ovce, prasátka, králíci a slípky,..

 

 

 

 

Další inspirací na výlety pro rodiny s dětmi je Strečianská úžina, známá hlavně pro vodáky, právě úsek Malou Fatrou, na řece Váh, nabízí krásnou přírodu, kde můžeme zhlédnout 2 hrady – Starý hrad a hrad Strečno. Dále můžeme navštívit skalní hřib na vrchu Kojšová, památník francouzských partyzánů, středověkou dědinu Paseka pod hradem Strečno. Nádherný výhled se Vám nabízí u skály Skalní pěst (která nám připomíná tvar pěsti).

 

Rádi byste podnikli dobrodružnou výpravu na skálu i s dětmi? Lehce dostupná, bez lana a okouzlujícím výhledem se Vám naskytne na Čerenova skála. Skála je výjimečná tím, že připomíná skalní pěst – to znamená, že na vrcholu je výrazná plošinka. Skála se nachází v nadmořské výšce 1042m, samotný vrchol kopce nad skálou má výšku 1221m. Část u dvojkříže poskytuje úžasný výhled na Litovský hrad, Pravnáč, Choč, Velkou Fatru a hřebeny Nízkých Tater. Trasa na skálu je značená červenou turistickou značkou a není nikterak náročná. Převýšení z obce na skálu je 300, a vzdálenost 1,5km.

Trasa: Liptovská Anna – Annina dolina – Čerenova skala

V obci Liptovská Anna se nacházejí ruiny římskokatolického kostelíka z poloviny 13.století v ranogotickém slohu. Roku 1805 byl kostel zničený a v současné době je zachovaný v torzálním stavu.

 

Pro nový a jiný zážitek vám nabízíme návštěvu města Liptovský Mikuláš.

 • Muzeum Janka Kráľa – pro naše nejmladší je zde nachystán animační program „Nechej se chytit“ připravený muzeem Janka Kráľa. Děti zažijí atmosféru ze života zbojníků, hledání pokladu, loupení, historické kostýmy.
 • Slovenské muzeum ochrany přírody a jeskyňářství – dětem vlije vědomosti poutavým, kvalitním a interaktivním způsobem o přírodě a jeskyňářství – dozvíte se něco o největším hmyzu na světě, jaký je nejrychlejší hmyz Slovenska, ….výstavu můžete spojit s tvořivými dílničkami pro děti.
 • Večerní prohlídky kostela sv. Mikuláše a dominant historického centra konané ve středu večer
 • Galerie – tvořivá dílna v Centru Kolomana Sokola – rozviňte kreativitu, vizuální vjemy a koncentraci Vašich ratolestí. Odměnou Vám bude ručně vyrobený předmět
Liptovský Mikuláš – náměstí
Liptovský Mikuláš – kostel
Liptovský Mikuláš – náměstí
CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak