Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

Termální lázně Bešeňová – otevřeny od 22.04.2021 (s omezením)

Pro milovníky termálních lázní Bešeňová

 

Již od 22.04.2021 v soukromí a bezpečně !!!

 

 

Apartmán AQUAPARK - Hotel BešeňováJiž nyní přichází nabídka pro všechny milovníky termálních vod v lázních Bešeňová, v srdci regionu Liptova. Termální lázně přináší v těchto náročných časech kousek osvědčené vodní zábavy, vše v souladu s aktuálně platnými nařízeními.

Ve speciálním režimu, v omezeném čase a v limitované skupině je možné užívat si potěšení z léčivých vod ve venkovních termálních bazénech.

 

 

Více informací: https://www.besenova.com/novinky-a-eventy/novinky/pre-milovnikov-besenovej

 

 

 

 • Aquapark na 2 hodiny– možné zakoupit si jen časový blok na dvě hodiny čistého pobytu v bazénech. Doporučujeme přijít o 10-15 min před termínem vstupu, abyste nebyli zkráceni o čas strávený přesunem k bazénům.
 • Vstup přes Galerie Thermal Bešeňová –netradičně využijeme vstup přes recepci hotelu Galerie Thermal Bešeňová, je to budova situovaná na rohu areálu, vedle hřbitova, s přímým vstupem z ulice. Vstupní vestibul vodního parku zůstává zavřený.
 • Rezervace předem je nutná – z důvodu, abychom Vám mohli zajistit vstup do bazénu. Rezervujte si vstup maximálně 48 hodin předem telefonicky na  044/4307 700,   v čase od 10: 00-18: 00 hod., kde vám rádi pomůžeme s výběrem termínu. Od pondělí do pátku, v době od 9.00 – 13.00 hod./ 13:30 – 19:30 jsou k dispozici bazény pro veřejnost (mimo hotelové hosty).
 • Na co se můžete těšit– vykoupat se nyní můžete celkem ve třech hotelových venkovních bazénech s termální vodou. Na pobyt ve vodě bude samozřejmě dohlížet kvalifikovaný plavčík.
 • Koupě vstupenky– je jen přes recepci hotelu Galerie Thermal Bešeňová. Své auto bezpečně zaparkujte na parkovišti u hotelu. Na recepci hotelu si potvrdíte rezervaci savého časového pásma. Po úhradě vstupu obdržíte časový lístek s uvedeným časovým pásmem, poté můžete vejít vyznačenou trasou do bazénů. Na recepci Vás budou navigovat k připraveným šatnám a sprchám.
 • Hurá voda– po odevzdání časového lístku plavčíkovi, můžete se oddávat již relaxaci v termální vodě 😊
 • Proces odchodu– po vypršení 2 hodin vás plavčík upozorní, že je čas přesunout se do šaten. Vezmete si zpět svůj časový lístek a vrátíte na recepci Galeria Thermal Bešeňová.
 • Cena vstupu–  13 € / 1 osoba. Děti do 6 let mají vstup ZDARMA. Je třeba se prokázat kartičkou pojištěnce. Platí, že k jedné platící osobě je možné vzít max. 1 dítě do 6 let, pokud to umožňuje kapacita skupiny, do které jste si rezervovali vstup.
 • Cenové slevy– vstup je možné zakoupit si jen osobně na recepci Galerie Thermal Bešeňová.

Majitelé Aqua sezónky, Sauna sezónky a Chytré sezónky na rok 2021/2022 mají určenou zvýhodněnou cenu 10 € / osoba (pro osobu, která je držitelem výše jmenovaných sezónek). Neplatí žádné množstevní, regionální, zaměstnanecké a ani jiné slevy, ani předprodejní zlevněné vstupy si nemohou kompenzovat svůj vstup za tento typ vstupu. O možnosti dočerpání a kompenzace najdete více ZDE 

 •   Bezpečnostní opatření– prosíme o dodržování bezpečnostních opatření a upozorňujeme, že stále platí    aktuálně platné nařízení   ve smyslu nařízení UHT SR jsou návštěvníci povinni prokázat negativním testem.
 • Všeobecné informace– zakoupením vstupu přes recepci Galerie Thermal Bešeňová, návštěvník akceptuje „Návštěvní řád Bešeňové“. Nabídka platí denně, od 22.4.2021 do odvolání. Změna produktu vyhrazena.

 

CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak