Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

Peeling cup Bešeňová 14.3.2020

Mezinárodní soutěž v přípravě přírodních peelingů  – Peeling cup Bešeňová 14.3.2020

 

Harmonie wellness & spa v Bešeňové bude opět dějištěm jedné z největších saunových událostí – PEELING CUP 

 

Harmonie wellness & spa v Bešeňové uspořádá jeden z největších saunových eventů na Slovensku.

 

V pořadí již třetí ročník této prestižní soutěže se bude odehrávat během víkendu 14. března a bude završen Nocí saunových rituálů. 

Soutěžící budou v první části připravovat a vystavovat své peelingy pro porotce, ale i pro návštěvníky saunového světa Harmonie wellness & spa. Ve druhé části bude probíhat samotná realizace peelingových procedur v parní sauně Svítání. Vyzkoušet si peeling na vlastní kůži mohou také návštěvníci saunového světa Harmonie během konání soutěže.

 

Vychutnejte si relax během saunových rituálů a peelingů, těší se na Vás naši saunamasteři, kteří vám připraví jedinečnou show během každého saunového rituálu, který bude jako doprovodný program. Slovakia peeling cup je jedinečné wellness akci na Slovensku, v němž se bude soutěžit o titul mistra Slovenska v peelingových procedurách za účasti mezinárodní profesionální poroty.

Porota hodnotí vzhled peelingu, kvalitu, ingredience, profesionalitu provedené procedury přímo v sauně, a mnoho jiných kritérií.

 

Návštěvníci mají možnost zažít opravdu profesionální procedury v podání saunamastrů na vlastní kůži, přímo během soutěžních rituálů v sauně Svítání. Peelingy budou vystaveny během celého víkendu v prostorách Harmonie wellness & spa. Během soutěžní soboty je pro klienty připraven i doprovodný program v saunovém dómu, kde své saunové umění předvedou speciální hosté.

 

Peeling cup 2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak