Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

Peeling cup Bešeňová 14.3.2020

Slovakia Peeling cup – jedinečná wellness akce na Slovensku 

 

Harmonie wellness & spa Bešeňová: 14.3. 2020

 

O víkendu 14. března se bude konat již 3. ročník prestižní soutěže – Peeling cup – největší saunová událost, kdy bude završen Nocí saunových rituálů.

Soutěž je rozvržena na dvě části – v první části budou soutěžící připravovat a vystavovat své peelingy pro porotce, ale i pro návštěvníky saunového světa Harmonie. Ve druhé části bude probíhat samotná realizace peelingových procedur v parní sauně Svítání.

Během konání soutěže si mohou návštěvníci saunového světa Harmonia & Spa vyzkoušet peeling na vlastní kůži.

Slovakia Peeling cup je jedinečná wellness akce na Slovensku, kde se bude soutěžit o titul mistra Slovenska v peelingových procedurách za účasti mezinárodní profesionální poroty. Porota hodnotí vzhled peelingu, kvalitu, ingredience, profesionalitu provedené procedury přímo v sauně a mnoho jiných kritérií.

Návštěvníci mají možnost zažít opravdu profesionální procedury v podání saunamastrů na vlastní kůži, přímo během soutěžních rituálů v sauně Svítání. Peelingy budou vystaveny během celého víkendu v prostorách Wellness & spa Harmonie. Během soutěžní soboty je pro klienty připraven i doprovodný program v Saunovém dómu, kde své saunové umění předvedou speciální hosté.

 

Peeling cup 2020

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak