Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

ENVIRO den na Liptově 2022 – čištění břehů na Liptovské Maře 1. dubna 2022

Příroda nás potřebuje 😊 Vyčistěme břehy liptovského moře – Liptovské Mary 

 

V pátek 1. dubna, se uskuteční další již 8. ročník „Enviro dne na Liptově“. Jedná se čištění břehů na Liptovské Maře.

 

Bude probíhat separace odpadu, tři druhy pytlů – sklo, plast, mix. Prosíme dobrovolníky o třídění odpadů přímo při sklízení.

 

Registrace nutná nejpozději ve středu 30. března 2022 z důvodu zajištění rukavic, pytlů a baget.

 

Předem děkujeme za každou pomocnou ruku a zájem o pomoc pro naši přírodu. Kvůli aktuální pandemické situaci a opatřením bude probíhat tento ročník víceméně individuální a na více lokacích.

 

PROGRAM:

Čas:  9:00

Místo:  místo čištění dle vašeho výběru, které jste uvedli v registraci

Free bus : doprava autobusem – odjezd z autobusového nádraží L. Mikuláš v 8:30 hodin. a svoz na sběrná místa – Koliba Gréta, oběd – Koliba Gréta směr L. Mikuláš po 13:00 hodin.

Co si vzít:  pitný režim, roušku

 

Co dostanete na místě:  pytle na odpadky, jednorázové rukavice, bagetu take – away (s sebou) na místě sklizně nebo guláš na Kolibě Gréta (11:30-13:30)

Na každém místě čištění bude Stráž přírody, která vám předá věci a bude koordinovat sběr odpadků a jejich umístění po skončení na vhodné místo, aby odvoz proběhl hladce.

 

 

 

V případě, že nemáte možnost přijít v pátek, je možno čištění provést i o víkendu. Nicméně, v sobotu a neděli už půjde o individuální, dobrovolný sběr. Vysbíraný odpad bude odvezen následně v pondělí. Pytle tedy nechte položené na kopách, které s dobrovolníky vytvoříme v pátek.

CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak