Apartmán AQUAPARK - Hotel Bešeňová

Vítáme vás……

Dovolte, abychom Vám nabídli možnost oddychu, relaxace a zábavy strávené v oblíbeném aquaparku termální lázně Bešeňová. Získejte jedinečnou příležitost jít v županu z pokoje rovnou do bazénu s teplou termální vodou.

Přímo v areálu aquaparku Bešeňová Vám nabízíme stylový apartmán AQUAPARK – Hotel Bešeňová s balkonem, který je zárukou maximálního pohodlí. Umístěný v hotelovém komplexu, s výhledem na venkovní bazény. Moderně sladěný, vybavený vlastním kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem a LCD televizorem, s bezplatným Wi-Fi připojením ve všech prostorách hotelu. Díky rozložení přistýlky proměňte pokoj na rodinný pokojík. Ubytování nabízí vyšší standard.

Z apartmánu můžeme relaxovat při pohledu na okolní pohoří, pastviny s ovcemi, zapadající slunce. Nepřehlédnutelné jsou Národní parky Nízké Tatry, Nízká a Vysoká Fatra.  

V blízkosti obce se nacházejí turisticky známá místa, jako jsou Bešeňovské travertiny s minerální pramenitou vodou, skalní útvar Kaplnka, vodní nádrž Bešeňová, zřícenina Liptovského hradu, archeologické naleziště Havránok, Liptovská Mara a mnohé další..

Pobyt v termálních lázních Bešeňová nadchne opravdu každého, díky prožitému relaxu, wellness procedurám, masážím, saunovému světu a skvělé léčbě, tak i perfektní zábavě a mnoha doplňkovým službám.

                                                                                            Těšíme se na Vaši návštěvu..

CzechEnglishGermanItalianPolishSlovak